Przejdź do treści
Banner Szkieletor
Przejdź do stopki

Zastępstwa

Treść

ZASTĘPSTWA ZA NIEOBECNYCH NAUCZYCIELI   

ZASTĘPSTWA  w  dniu:  18.06.2021 r. (piątek)

Imię i nazwisko

nieobecnego nauczyciela

Planowane zajęcia

Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego

Nr lekcji

Klasa

Przedmiot

Maniak Małgorzata

1 l.

1c B

bhp

zajęcia z bhp na l. 3

 

2 l.

1c B

przeds.

l. zredukowana

 

3 l.

1c B

przeds.

A. Herman – za l. 1 – zast.

 

4 l.

1c B

gdw

A. Herman – zast.

 

 

 

 

 

Skwarczewska Danuta

9 l.

3c B

pod. dz.

W. Augustyn – zast.

 

 

 

 

 

Pabis Grażyna

1 – 5 l.

3b T

prac. gastr.

½ kl. – l. zredukowane

 

 

 

 

 

Tenerowicz Agnieszka

1 – 2 l.

2d B

matematyka

l. zredukowane

 

4 l.

3c B

matematyka

A. Makowska–za l. 6 z środy-wdż

 

5 l.

2b T4

matematyka

biblioteka – K. Dziubyna

 

6 l.

1b T

matematyka

gr. 1/2 - A. Jasiński–za l.5 / na l.5 – I. Kukla – za l. 1 / gr. 2/2 – l. zr.

 

7 – 8 l.

2eB

matematyka

l. zredukowane

 

 

 

 

 

Ząbek Beata

1 – 5 l.

1b T

obsługa

½ kl. – l. zredukowana

 

6 l.

2b T4

gdw

½ kl. – B. Gorzkowicz – za l. 9 / ½ kl. – P. Apola – za l. 7

 

 

 

 

 

Trojanowicz Eryk

2 – 3 l.

2f B

j. niemiecki

½ kl. – l. zredukowane

 

5 l.

1b B

gdw

A. Rawecka – za l. 2

 

 

 

 

 

Zakrzewska Magdalena

5 l.

3c B

j. niemiecki

½ kl. – E. Kamińska – l. łącz.

 

6 – 7 l.

1a T

j. niemiecki

kl. na ognisku

 

 

 

 

 

Krajewska Elżbieta

2 – 3 l.

2a B

budownictwo

½ kl. – l. zredukowane

 

 

2e B

budownictwo

½ kl. – l. zredukowane

 

6 – 8 l.

2b B

technologia

½ kl. – l. zredukowane

 

 

2d B

technologia

½ kl. – l. zredukowane

 

ZASTĘPSTWA  w  dniu: 21.06.2021 r. (poniedziałek)

Nazwisko i imię

nieobecnego nauczyciela

Planowane zajęcia

Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego

Nr lekcji

Klasa

Przedmiot

Maniak Małgorzata

8 l.

2b T4

prz. potr.

½ kl. – l. zredukowana

 

 

 

 

 

Skwarczewska Danuta

2 l.

2c B

przedsięb.

l. zredukowana

 

3 l.

2c B

przedsięb.

l. zredukowana

 

4 l.

2a B

przedsięb.

biblioteka – A. Makowska

 

6 l.

2b T4

przedsięb.

M. Janowska–za l.7 / na l.7–gr. 1/2 – B. Gorzkowicz–za l.9, gr.2/2-l.zr

 

7 l.

2a B

przedsięb.

A. Grochowski – za l. 8

 

8 l.

3b B

dz. gosp.

½ kl. – l. zredukowana

 

 

 

 

 

Pabis Grażyna

4 – 8 l.

2f B

prz. potr.

½ kl. – l. zredukowane

 

 

 

 

 

Tenerowicz Agnieszka

4 l.

3b B

matematyka

P. Błażewicz – za l. 1

 

5 l.

2b T4

matematyka

biblioteka – A. Makowska

 

 

 

 

 

Trojanowicz Eryk

5 l.

2e B

j. niemiecki

P. Apola – za l. 8

 

6 l.

2d B

j. niemiecki

M. Mikrut – za l. 1 z środy

 

7 l.

2d B

j. niemiecki

E. Ciombor – za l. 8

 

8 l.

2c B

j. niemiecki

½ kl. – l. zredukowana

 

9 l.

2b T4

j. niemiecki

½ kl. – l. zredukowana

 

 

 

 

 

Kamińska Ewa

8 l.

2c B

j.niemiecki

½ kl. – l. zredukowana

 
1317328