Przejdź do treści
Banner Szkieletor
Przejdź do stopki

w branży budowlanej

Treść

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W BRANŻY BUDOWLANEJ

 W dniu 4 stycznia 2023 roku w Gliwicach odbyły się okręgowe eliminacje 51 Edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”. Zespół Szkół Zawodowych im. Kazimierza Pułaskiego w Gorlicach, reprezentowało czterech uczniów w zawodzie: murarz-tynkarz (w kwalifikacji BUD.12 - „Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich” – 2 uczniów) oraz monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie (w kwalifikacji BUD.11 - „Wykonywanie robót montażowych, okładzinowych i wykończeniowych” – 2 uczniów) z III klasy Branżowej Szkoły I Stopnia.

czytaj dalej


Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach zakwalifikowali się do Eliminacji Centralnych turnieju budowlanego "Złota Kielnia", które odbyły się w dniach od 4 do 7 lutego 2020 roku w Poznaniu, w trakcie trwania Targów Budownictwa „Budma 2020”. Ich rywalizacja z najlepszymi uczniami reprezentującymi szkoły w całym kraju przyniosła duże sukcesy.

Uczeń Wojciech Wojnar zajął II miejsce i tytuł laureata Finału Centralnego – w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w kwalifikacji BD.04 „Wykonywanie robót montażowych, okładzinowych i wykończeniowych”.

Uczeń Przemysław Lisowiec zajął II miejsce i tytuł laureata Finału Centralnego –  w zawodzie murarz-tynkarz w kwalifikacji BD.14 „Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich”. 

czytaj dalej


 

 Dwóch uczniów zakwalifikowało się do Eliminacji Centralnych, które odbyły się w dniach 31 stycznia – 2 lutego 2018 roku w Poznaniu, w trakcie trwania Targów Budownictwa „Budma 2018”. Po części teoretycznej i praktycznej zawodów uczniowie naszej szkoły uzyskali bardzo dobre wyniki.

czytaj więcej


 

2081422